Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Ktn. 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert, datiert, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 82 x 57 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 15:58
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 15:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |